Mesaj Öğesi üretimi

Tımberlant parke ile düz yüzey parke arasındaki farklar nelerdir ?

laminat parke

Tınberlant parke ile düz yüzey parke arasındaki farkları sıralayacak olursak ;

  • Tımberlant laminat parkenin yüzeyi pütürlüdür.
  • Tımberlant laminat parke, düz yüzey laminat parke ürününe göre daha güvenli tutunma sağladığı için kayma azalır.
  • Tımberlant laminat parke yüzeyinin daha çabuk aşınacağı görüşünde olan parkeciler de vardır. Günümüzde düz yüzey laminat parke üretimi yok denecek kadar azaltılmıştır.
  • Tavsiyemiz  tımberlant yüzey laminat parke ürünü almanızdır.
<

Çin malı ucuz parke fiyatları

made_in_china

Çin malı ucuz parke fiyatlarına geçmeden önce ucuz çin malı parkeler dosyasını açıyoruz. Çin Dünya ticaretinde elektronikten sağlığa, sanayiden gıdaya her alanda üretim yapmaktadır. Nasıl oluyor da bilgi, tecrübe ve beceri gerektiren birçok sektörde Çin üretim yapabiliyor. En önemlisi yaptıkları bu ürünler ile diğer Dünya Devletleri ile nasıl rekabet edebiliyorlar.

Dünyada en ucuz işçilik maliyeti Çin Ülkesinde olduğu doğrudur. Fakat çok gelişmiş, her alanda uzman, teknolojiye hâkim insan kaynaklarının olduğunu söyleyemeyiz. İşin sırrı sadece ucuz işçilikte mi gizlidir ? Evet; işin sırrı ucuz işçilik kaynaklıdır. Çin ucuz işçiliğini ön plana çıkararak, Dünya Devletlerinin dev şirketlerini ülkesine çekmeyi başarabilmiştir. Sermaye grupları bir ülkeye yatırım yaparken; o ülkeye gerekli teknolojiyi ve beyin gücünü transfer etmiştir. Kısacası Çin Ülkesinde hemen, hemen her alanda üretim yapılmaktadır. Devamını Oku…