Mesaj Öğesi garanti

Laminat parke alırken sizlere garanti belgesi veriliyor mu ?

parke_döşemeLaminat parke alırken sizlere garanti belgesi veriliyor mu? Veriliyorsa, verilen garanti belgesi hangi koşullar için geçerlidir ? Laminat parke ürünü için bilinen net bir garanti tanımlaması yapılmamıştır. Laminat parke ürününde en büyük garanti, laminat parkeyi satın almış olduğunuz satış mağazalarıdır. Satış mağazasının müşteri ilişkileri, satış sonrası geri hizmeti sizlerin alabileceği en büyük garanti belgesidir. Laminat parke garantisi konusunda en çok tartışılan ve sorulan sorulardan bir tanesi “Strafor laminat parke ürününü garanti dışı bırakıyor mu?” sorusudur.

Strafor laminat parke ürünündeki, olabilecek tüm garantilerin yok sayılmasına neden olacaktır. Laminat parke fabrikaları, parke montaj talimatı yazılarında, laminat parke altında kullanılacak yardımcı malzemeler arasına, strafor ürününün adı konulmamıştır. Laminat parke fabrikaları strafor ürününü garanti kapsamı dışında tutmalarının asıl nedeni; Laminat parke üzerinde ki ağırlık nedeniyle strafor ürününde ezilmelerin ve basılmaların oluşabileceğinin düşünülmesidir. Devamını Oku…

<

Toptan süpürgelikler & Yer döşemeleri

toptan sürürgelikler

Süpürgelik A.Ş olarak %100 yerli imalatımız olan ahşap süpürgelikler ve yer döşemeleri her türlü üretim hatalarına karşı 2 yıl garantimiz altındadır. Unutmayınız ki yer döşeminizin kusursuz güzelliğini ortaya çıkaran süpürgelikler dekorasyonda da önemli bir paya sahiptir. Firmamız sadece toptan olarak satış yapmaktadır. Bireysel (parekende) alıcılar firmamız arayarak bulundukları yerdeki bayimizin bilgilerini alabilirler. Her boy ve kalınlıkta ölçüye göre özel üretim süpürgelik imalatımız vardır. Süpürgelik hakkındaki her türlü sorunuzu hiç çekinmeden sorabilirsiniz.