Mesaj Öğesi duvar

Laminat parke kapı önü sonlama profili

süpürgelik kapı profili

Bu malzemeler laminat parke ürününün montajını tamamlayan, nihai zarafetini sağlayan elemanlardır. Kapı önü sonlama profili, büyük alanları bölme profilleri, metal çıta, kod farkı profili gibi.

Laminat parke kapı önü sonlama profili ( Kapı eşiği profili)

Laminat parke montajı yapılırken; Montaj sahasında tüm duvar dipleri, kapı kasa ve süpürgelik çevrelerinde 15-20 mm genleşme boşluğu bırakılması gereklidir. Yine; Kapı geçişlerinde iki oda yâda bölme arasına 20 mm geçiş ve genleşme boşluğu bırakılmalıdır. Bırakılan boşlukları zarif bir sonlama ile sonlandırabilmek için her renk laminat parkeye uyumlu kapı önü eşik çıtaları kullanılır. Devamını Oku…

<

Mekanların Makyajı Süpürgelikler

supurgelik Dekorasyon ve tasarım aşamasında pek çok fazla önenmesede aslında en önemli ayrıntılardan biridir süpürgelik. Eskiden olduğu gibi tek tip süpürgelik üretimi imalatı yapılmıyor. Ahşap başta olmak üzere Pvc ve Alüminyum süpürgelikler son yıllarda oldukça revaçta. Yüzler model uygulanabilme özelliğinin yanında isteğe göre de süpergelik üretimi yaptırmak mümkün. Süpürgelik deyin insanların ilk aklına gelen kapıların altına monte edilen süpürgelikler geliyor. Özellikle dükkanlarda ve ofislerde kullanıyor tamamen kullanış alanları farklı. Yer kaplaması ile duvarınız bitişdiği noktada uygulanmış dekoratif bir süpürgelik eşsiz bir görsel show sunar adeta çok yakında süpürgelik modellerimize menüden ulaşabilirsiniz.